Będzie dziesiąte stypendium

Doskonała wiadomość dla ponad czterech tysięcy stypendystów Uniwersytetu Jana Kochanowskiego! W lipcu otrzymają dodatkowe, dziesiąte stypendium.

- Wszyscy studenci, którzy otrzymywali do tej pory stypendium socjalne, stypendium specjalne i stypendium rektora dla najlepszych studentów będą mogli otrzymać dziesiąte, dodatkowe stypendium w lipcu – mówi Aleksandra Tokarczyk, kierownik Działu Spraw Studenckich. Warunkiem otrzymania stypendium jest odebranie decyzji administracyjnej. Na dodatkowe stypendium mogą też liczyć doktoranci. – W ich przypadku wypłacone będzie tylko stypendium socjalne – informuje Aleksandra Tokarczyk.

Na naszej uczelni stypendium socjalne otrzymuje 2 874 studentów i 65 doktorantów,  stypendium rektora – 878 osób, a stypendium specjalne – 319 osób. Do otrzymania dodatkowego stypendium uprawnionych jest tym samym 4 136 osób.