Zapraszamy na VII Charytatywny Turniej pamięci Izy Domagały!

Już po raz siódmy 14 lutego 2016 roku w godzinach: 8- 19 (główne atrakcje i mecze finałowe odbędą się od ok. godziny 17) w Centrum Rehabilitacji i Sportu Uniwersytetu Jana Kochanowskiego odbędzie się Turniej Charytatywny w piłkę nożną upamiętniający uczennicę IV Liceum Ogólnokształcącego w Kielcach. Iza Domagała przegrała walkę z nowotworem kości 23 marca 2010 roku.

Podczas trwania zawodów odbędą się liczne konkursy, licytacje gadżetów przekazanych przez sponsorów, pokazy taneczne i artystyczne, mecze pokazowe oraz sprzedaż ciast.

Całkowity dochód zostanie przeznaczony na leczenie i rehabilitacje 15-letniego Szymona Tłuszcz, który urodził się z zespołem wad wrodzonych (rozszczep wargi, zanik stawów paliczkowych obu rąk, oraz zniekształcenie stóp). Lekarze prognozowali, że nie będzie chodził. Od najmłodszych lat przechodził szereg zabiegów, operacji i rehabilitacji.

Wydatki na leczenie chłopca oraz rehabilitację są bardzo wysokie. Tylko dzięki Państwa pomocy mama może zapewnić Szymonowi lepsze i godniejsze życie. Każda kwota jest niezwykle cenna. Za okazaną pomoc w imieniu Szymona i jego najbliższych serdecznie dziękujemy.

Organizatorem przedsięwzięcia jest Uczelniana Rada Samorządu Studentów Uniwersytetu Jana Kochanowskiego.

Partnerami głównymi Turnieju są: portal CKsport.pl, AZS UJK Kielce, Fundacja Możesz Więcej oraz Wyższe Seminarium Duchowne w Kielcach. Sponsorem głównym jest Świętokrzyskie Centrum Rehabilitacji i Terapii "Złota Rybka".

Ostatnia aktualizacja: Piotr Burda, 2016-02-14 21:12