XIII Warsztaty Przedsiębiorczości „Pomysł na biznes- pomysłem na przyszłość”

Studenckie Koło Naukowe KONCEPT działające w Instytucie Prawa, Ekonomii i Administracji wraz z oddziałem ds. Innowacji i Transferu Wiedzy Departamentu Polityki Regionalnej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Świętokrzyskiego organizuje XIII edycję Warsztatów Przedsiębiorczości.

Wydarzenie jest skierowane przede wszystkim do studentów pragnących poszerzyć swoje horyzonty i zdobyć praktyczną wiedze z zakresu szeroko rozumianej przedsiębiorczości. Tegoroczne Warsztaty będą wpisane w koncepcję hasła „Pomysł na biznes-pomysłem na przyszłość” odbędą się w dniach 1-2 grudnia w Centrum Przedsiębiorczości i Biznesu.

1 grudnia w auli 0/14 odbędzie się konferencja otwierająca, podczas której wystąpi Łukasz Kaliciński, przedsiębiorca z 10 letnim doświadczeniem w tworzeniu biznesów od firmy zajmującej się recyklingiem, przez StartUp’y aż po markę odzieżową. Następnie o platformach startowych dla nowych pomysłów jako szansie na własny biznes opowie przedstawiciel Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości- Maria Tyka.

Pierwszy dzień wydarzenia zakończy debata młodych przedsiębiorców z naszego regionu: Anety Oleszek- prezesa Zarządu firmy PODOPHARM, Marcina Malickiego- prezesa firmy ActivTek oraz Karola Binkowskiego- współzałożyciela firmy MIX-POL, twórcę brandu „GOOD TIME”. Debatę poprowadzi Bartłomiej Zapała z Radio Kielce.

2 grudnia odbędą się praktyczne zajęcia warsztatowe dla studentów prowadzone przez Powiatowy Urząd Pracy w Kielcach, AM Project oraz Agencję Pracy Tymczasowej CRAFTS.

Podczas Warsztatów studenci będą mogli zapoznać się z ofertą firm i instytucji wspierających przedsiębiorczość akademicką oraz wziąć udział w konkursach z nagrodami.

Patronat honorowy: Rektor Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach, Marszałek Województwa Świętokrzyskiego, Wojewoda Świętokrzyski, Prezydent Miasta Kielce

Patronat medialny: Radio Kielce, Studiuje.eu, Study4u.eu

Ostatnia aktualizacja: Grzegorz Baran, 2015-11-27 11:42