Zdobądź dodatkowe kwalifikacje

Trwają zapisy na kursy organizowane przez Wydział Pedagogiczny i Artystyczny Uniwersytetu Jana Kochanowskiego. Zajęcia odbędą się w maju.

Dzięki kursom można zdobyć uprawnienia kierownika wycieczek szkolnych, wychowawcy wypoczynku i kierownika wypoczynku dzieci i młodzieży między innymi na koloniach, obozach czy zimowiskach. Kursy trwają od 10 do 36 godzin. Zajęcia odbywać się będą na Wydziale Pedagogicznym i Artystycznym przy ulicy Krakowskiej 11. Zapisów należy dokonać poprzez stronę internetową  Uniwersytetu Jana Kochanowskiego (REJESTRACJA).

KURS WYCHOWAWCY WYPOCZYNKU rejestracja do 10 maja, rozpoczęcie kursu: 14 maja

KURS KIEROWNIKA WYPOCZYNKU rejestracja do 23 maja, rozpoczęcie kursu: 28 maja

KURS KIEROWNIKA WYCIECZEK SZKOLNYCH rejestracja do 23 maja, rozpoczęcie kursu: 29 maja

Ostatnia aktualizacja: Izabela Rzepecka, 2016-03-10 13:53