Konkurs na zatrudnienie doktorantów fizyki

Dziekan
Wydziału Matematyczno-Przyrodniczego
Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach

ogłasza konkurs,

na zatrudnienie doktorantów fizyki w Instytucie Fizyki UJK w ramach umowy o dzieło w roku akademickim 2015/2016. Zatrudnienie będzie się odbywać w ramach grantu NCN MAESTRO pt. "Geneza procesów termalizacji w materii oddziałującej silnie", którego kierownikiem jest prof. Wojciech Florkowski. Liczba zatrudnionych doktorantów (maksymalnie trzy osoby) zostanie ustalona w wyniku procedury konkursowej.

Warunki konkursu:

I. Kandydaci powinni posiadać: uzyskany wpis na studia III-go stopnia z fizyki

II. Kandydaci powinni złożyć następujące dokumenty:
1) podanie o zatrudnienie w ramach grantu skierowane do Dziekana Wydziału Matematyczno - Przyrodniczego UJK wraz z umotywowaniem zamiaru podjęcia pracy nad w/w projektem,
2) kopię dyplomu studiów  (wraz z podaną oceną ukończenia tychże studiów),
3) życiorys naukowy (z podaną liczbą publikacji, liczbą wystąpień na konferencjach lub seminariach naukowych, opisem udziału w konferencjach naukowych, itp.).

III. Kandydat powinien zaaranżować przesłanie listu rekomendacyjnego. List ten powinien być  wysłany bezpośrednio przez osobę wystawiającą referencje prof. Wojciechowi Florkowskiemu na adres wskazany niżej.

Kandydaci zostaną wyłonieni przez Komisję Konkursową.

Dokumenty należy przesłać do 9 października 2015r. na adres:

prof. Wojciech Florkowski

Instytut Fizyki Uniwersytetu Jana Kochanowskiego