Trwa rekrutacja do programu Erasmus

Osoby, które chciałyby wyjechać na studia lub praktyki zagraniczne w semestrze letnim do 19 października mogą ubiegać się o wyjazd w ramach programu "Erasmus+".

Osoby, które chciałyby wyjechać na studia lub praktyki zagraniczne w semestrze letnim do 26 października mogą ubiegać się o wyjazd w ramach programu "Erasmus+".

Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach realizuje program „Erasmus” od 10 lat. Z roku na rok zainteresowanie udziałem w wymianie studenckiej i praktykach zawodowych jest coraz większe. Taki wyjazd to przecież nie tylko okazja do zdobycia wiedzy i nauki języka, ale też zobaczenia ciekawych miejsc i poznania ludzi z różnych zakątków świata.

Szczegółowe informacje o programie "Erasmus+" można uzyskać w Biurze Współpracy z Zagranicą, tel.: 41 349 72 73 lub na stronach internetowych:

Nabór na studia

Praktyki