Trwają zapisy na Adapciak 2015!

Tegoroczny obóz adaptacyjny dla Studentów - Pierwszaków UJK odbędzie się w dniach 21-30 sierpnia br. w Jastrzębiej Górze. Od kilku lat impreza z powodzeniem organizowana jest przez Uczelnianą Radę Samorządu Studentów. Adapciak 2015 jest już ósmą edycją obozu organizowaną nad Morzem Bałtyckim. Tym razem niespełna pięćdziesięcioosobowa grupa świeżo przyjętych w szeregi Uniwersytetu Jana Kochanowskiego studentów, przez 9 dni będzie odpoczywać oraz bawić się pod czujnym okiem kadry Samorządu Studenckiego i pracowników Uczelni.

Całkowity koszt uczestnictwa w Adapciaku to jedynie 500 zł. Resztę, ponad 700 zł dofinansowania pochodzić będzie z funduszu Samorządu Studentów UJK. W programie wyjazdu znajdą się m.in. dwie wycieczki autokarowe: do Trójmiasta i na Hel oraz piesza wycieczka do Rozewia. Żacy zwiedzą latarnię morską, okręt Marynarki Wojennej i wysłuchają koncertu organowego w Katedrze Oliwskiej. W programie obozu nie zabraknie z pewnością czasu na zwiedzenie Sopockiego Molo, Starego Miasta w Gdańsku, czy helskiego Fokarium oraz zabaw integracyjnych, turniejów sportowych i gier logicznych. W oryginalny sposób zaprezentowane zostaną również wątki dotyczące studenckiego życia, uczelni oraz działalności w Samorządzie i Kołach Naukowych.

Zgłoszenia telefoniczne przyjmowane są przez członków Samorządu Studentów: Łukasz - tel. 509711475, Janek - tel. 509711478.