KONKURS NA STANOWISKO SPECJALISTY W DZIALE NAUKI

OGŁASZA KONKURS NA ZATRUDNIENIE

na stanowisko

specjalista w Dziale Nauki

Zakres wykonywanych zadań na stanowisku:

1. inicjowanie działań w zakresie podejmowania współpracy z partnerami zagranicznymi,
  2. koordynowanie prac związanych z nawiązywaniem i realizacją współpracy naukowej z partnerami zagranicznymi,
  3. udzielanie informacji nt. możliwości pozyskiwania funduszy na realizację zadań w zakresie prowadzenia badań naukowych we współpracy z partnerami zagranicznymi oraz mobilności akademickiej,
  4. wsparcie pracowników UJK w  zakresie aplikowania i obsługi administracyjnej projektów badawczych finansowanych w ramach Programów UE oraz innych źródeł zagranicznych.

Niezbędne wymagania:

1. wykształcenie: wyższe,
  2. biegła znajomość j. angielskiego w mowie i w piśmie,
  3. znajomość zagadnień w obszarze zarządzania projektami,
  4. obsługa informatyczna pakietów biurowych (arkusze kalkulacyjne, prezentacje multimedialne).

Dodatkowe wymagania:

1. umiejętność efektywnej współpracy w zespole,
  2. komunikatywność

Wymagane dokumenty:

a) szczegółowe CV (z uwzględnieniem przebiegu dotychczasowego zatrudnienia),

b) list motywacyjny,
c) kserokopie dokumentów poświadczających wykształcenie,
d) kserokopie zaświadczeń o ukończonych kursach i szkoleniach,
e) kserokopie innych dokumentów potwierdzających posiadane kwalifikacje lub nabyte umiejętności.

Termin składania dokumentów do dnia 31 lipca 2015 r., Kielce ul. Żeromskiego 5 (Rektorat UJK), pok. 25 (Dział Kadr), w/w dokumenty należy złożyć osobiście.

Zastrzegamy sobie prawo zaproszenia na rozmowy kwalifikacyjne tylko wybranych kandydatów.

W dokumentach prosimy o umieszczenie klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji”.

Rozstrzygnięcie konkursu nie jest równoznaczne z nawiązaniem stosunku pracy z Uniwersytetem Jana Kochanowskiego w Kielcach. Ostateczną decyzję podejmie J.M. Rektor po zapoznaniu się ze stanowiskiem Komisji Konkursowej.

UJK może odstąpić od rozstrzygnięcia konkursu bez podania przyczyny.

REKTOR

prof. zw. dr hab. Jacek Semaniak