Zapraszamy na wirtualny spacer

Rektorat już jest, wkrótce będą pozostałe budynki. W mapach Google można już zwiedzać Uniwersytet Jana Kochanowskiego.

W internetowej przeglądarce wystarczy wpisać Kielce Żeromskiego 5 lub dojść do tego miejsca za pomocą funkcji Google Street View. Od dziś można już wejść do budynku Rektoratu, zwiedzić aulę i salę senacką.

Zdjęcia obiektu były wykonywane w środę, 1lipca. Dwa dni później powstała dokumentacja Centrum Rehabilitacji i Sportu oraz Biblioteki Uniwersyteckiej. W najbliższych dniach będzie można zwiedzać również te miejsca. W planach są wirtualne spacery po pozostałych budynkach Uniwersytetu Jana Kochanowskiego.

Wirtualne panoramy naszej uczelni wykonuje Paweł Małecki, kielecki fotoreporter, współpracujący z firmą Google.