Diamentowy Grant dla naszego studenta!

Artur Maik, student Wydziału Zarządzania i Administracji Uniwersytetu Jana Kochanowskiego został laureatem czwartej edycji „Diamentowego Grantu”

Od trzech lat kilkudziesięciu wybitnych studentów otrzymuje z Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego do 200 tysięcy złotych na sfinansowanie własnych projektów naukowych (a także wynagrodzenie na poziomie 2,5 tys. zł miesięcznie) w ramach programu „Diamentowy Grant”. Zapewnia on młodym naukowcom niezależność finansową oraz otwiera szybszą drogę do doktoratu. Już po licencjacie lub po trzecim roku studenci mogą zostać kierownikami własnego projektu badawczego.

1 lipca resort nauki i szkolnictwa wyższego ogłosił nową listę laureatów Diamentowego Grantu 2015. Wśród 78 polskich studentów wyróżnionych tą prestiżową nagrodą znalazł się Artur Maik, student Wydziału Zarządzania i Administracji Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach. Otrzymał on ministerialny grant na swój projekt „Design usług instrumentem przewagi konkurencyjnej w sektorze uzdrowiskowym województwa świętokrzyskiego”.

Arturowi gratulujemy sukcesu!