Aplikacja mobilna UJK do pobrania!

Od dziś w sklepie Google Play dostępna jest aplikacja mobilna Uniwersytetu Jana Kochanowskiego. Znajdują się w niej informacje przydatne studentom i nie tylko.

Nasza aplikacja zawiera informacje na temat uczelni, życia studenckiego, rekrutacji, biblioteki. Znajdziecie w niej najbardziej aktualne informacje, w tym sensacyjne dane na temat liczy zainteresowanych studiami lekarskimi na naszej uczelni.

Zawiera opisy poszczególnych wydziałów i instytutów Uniwersytetu Jana Kochanowskiego i funkcję wytyczania trasy do każdego miejsca. Jest przydatnym narzędziem nie tylko dla studentów. Skorzystają z niej wszyscy mieszkańcy regionu i goście odwiedzający Kielce. Są w niej informacje praktyczne, aktualne adresy restauracji, pubów, galerii handlowych, aptek, rozkłady jazdy, kalendarz wydarzeń. Będziemy je systematycznie aktualizować.

Zapraszamy do pobrania. W sklepie Google Play wystarczy wpisać UJK lub Uniwersytet Jana Kochanowskiego. Można do niej dotrzeć także za pomocą czytnika kodu QR.

Ostatnia aktualizacja: Artur Niewiadomy, 2015-07-21 10:31