Rozmowa na trudne tematy

O czym nie tylko warto, ale wręcz trzeba rozmawiać z dziećmi? Jakim językiem komunikować się z najmłodszymi? – na te i inne pytania odpowiadała psycholog dziecięca, doktor Aleksandra Piotrowska podczas spotkania ze studentami.

Połączony z dyskusją wykład odbył się w poniedziałek, 27 kwietnia w Instytucie Filologii Polskiej. Doktor Piotrowska podzieliła się z licznie zgromadzonymi na auli studentami swoimi doświadczeniami i spostrzeżeniami dotyczącymi wychowania.  „Trudne tematy – czy i jak rozmawiać o nich z dziećmi?” – to hasło przewodnie wykładu, który zaowocował mnóstwem opinii i konstruktywnych pytań wygłoszonych przez uczestników.

Doktor Piotrowska jest pracownikiem naukowym Wyższej Szkoły Pedagogicznej Związku Nauczycielstwa Polskiego w Warszawie i Wydziału Pedagogicznego Uniwersytetu Warszawskiego. Ponadto współpracuje z Rzecznikiem Praw Dziecka i Komitetem Ochrony Praw Dziecka.

Izabela Rzepecka

Ostatnia aktualizacja: Artur Niewiadomy, 2015-04-28 12:41