Studenckie święto

Oto szczegółowy harmonogram tegorocznych Juwenaliów studentów Uniwersytetu Jana Kochanowskiego.

W poniedziałek na terenie miasteczka akademickiego odbyło się wielkie grillowanie.

Środa, 13 maja upłynęła pod znakiem sportu. Zabawę rozpoczął koncert formacji szantowej EKT Gdynia. W południe odbyła się najbardziej wyczekiwana impreza sportowa: III Akademicki Bieg przez Kampus.

W czwartek oficjalne rozpoczęcie Juwenaliów: Korowód Studencki.

O godzinie 17 w klubie WSPAK  happening pod nazwą „Zamknięte w formie”.

W sobotę, 16 maja na Kadzielni koncert grupy Loka i Poparzeni Kawą Trzy. Start o godzinie 19. Bilety w cenie: 10 złotych - studenci (przedsprzedaż), 20 złotych – pozostałe osoby (przedsprzedaż), 30 złotych – w dniu koncertu.

W niedzielę, 17 maja w Amfiteatrze Kadzielnia  Koncert Prezydent Studentom: zespołóy „Strachy na Lachy” i „Wolni Ludzie”.

Ostatnia aktualizacja: Izabela Rzepecka, 2015-05-14 14:52