Ankieta potrzeb szkoleniowych studentów

Szanowna Studentko, Szanowny Studencie, W ramach nowej perspektywy unijnej dotyczącej Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój Akademickie Biuro Karier przygotowuje ofertę szkoleniową ukierunkowaną na podniesienie kompetencji studentów UJK zgodnie z potrzebami gospodarki i rynku pracy.

Szanowna Studentko, Szanowny Studencie,

W związku z powyższym zapraszamy Cię do udziału w badaniu ankietowym i wskazanie Twoich potrzeb w tym zakresie.

Ankieta jest anonimowa, zajmie Ci 3-5 minut, a wyniki będą kluczowe w opracowaniu wniosku projektowego, w ramach którego przewiduje się szkolenia podnoszące atrakcyjność absolwentów na rynku pracy.

Pobierz ankietę.

Wypełnioną ankietę prosimy przesłać na adres abk@ujk.edu.pl w terminie do 15.03.2015 roku.

Dziękujemy za poświęcony czas.