MIĘDZYNARODOWA KONFERENCJA FINANSÓW I RACHUNKOWOŚCI

20 LAT USTAWY O RACHUNKOWOŚCI STAN I KIERUNKI EWOLUCJI RACHUNKOWOŚCI I FINANSÓW

Szanowni Państwo,

Uprzejmie zapraszamy do udziału w Międzynarodowej Konferencji Finansów i Rachunkowości, nt. 20 lat ustawy o rachunkowości – stan i kierunki ewolucji rachunkowości i finansów, organizowanej przez Wydział Zarządzania i Administracji Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach oraz Stowarzyszenie Księgowych w Polsce, Oddział Okręgowy w Kielcach. Konferencja odbędzie się w dniach 11-12.06.2015 r. w Kielcach.

W bieżącym roku mija 20 lat od zasadniczych zmian w ustawie o rachunkowości. Jest zatem okazja do wymiany doświadczeń z zakresu teorii i praktyki rachunkowości. Rachunkowość podlega ciągłej ewolucji, dostarczając informacji do podejmowania decyzji zarządczych w organizacji.

Tematyka konferencji obejmuje zagadnienia ewolucji rachunkowości w procesach globalizacji gospodarki, przydatności jej systemu informacyjnego do zarządzania finansami organizacji, wybranych problemów ewidencji i standaryzacji oraz znaczenia kontroli i audytu.

Łączę wyrazy szacunku
Przewodniczący Komitetu Organizacyjnego