Stypendia i Koncert Noworoczny

Serdecznie zapraszamy 29 stycznia br. (czwartek) o godz. 12.00 do auli głównej Centrum Edukacji Artystycznej przy ul. Krakowskiej 11 na uroczyste posiedzenie Senatu Uniwersytetu, podczas którego wręczone zostaną Stypendia Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego. Podczas uroczystości przekazane zostaną również dyplomy potwierdzające wpis do Złotej Księgi Absolwentów UJK oraz przyznane nagrody dla zwycięzców Konkursu dla studentów, doktorantów i słuchaczy studiów podyplomowych.

Serdecznie zapraszamy 29 stycznia br. (czwartek) o godz. 12.00 do auli głównej Centrum Edukacji Artystycznej przy ul. Krakowskiej 11 na uroczyste posiedzenie Senatu Uniwersytetu, podczas którego wręczone zostaną Stypendia Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego. Podczas uroczystości przekazane zostaną również dyplomy potwierdzające wpis do Złotej Księgi Absolwentów UJK oraz przyznane nagrody dla zwycięzców Konkursu dla studentów, doktorantów i słuchaczy studiów podyplomowych Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach z zakresu promowania Wewnętrznego Systemu Zapewniania Jakości Kształcenia. Spotkanie uświetni Noworoczny Koncert studentów Instytutu Edukacji Muzycznej UJK.