Badania ankietowe na UJK!

Zapraszamy serdecznie wszystkich studentów, doktorantów i słuchaczy studiów podyplomowych Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach do udziału w prowadzonych w formie elektronicznej badaniach ankietowych dotyczących doskonalenia jakości kształcenia poprzez ocenę nauczycieli akademickich i zajęć dydaktycznych oraz pracy dziekanatów UJK.

Szanowni Studenci, Doktoranci, Słuchacze studiów podyplomowych!

Badania ankietowe prowadzi się z zachowaniem zasad dobrowolności, poufności i anonimowości. Ankietyzacja będzie prowadzona w terminie od 19 stycznia 2015 do 30 kwietnia 2015 roku.  Ankietowanie odbędzie się drogą elektroniczną po zalogowaniu się za pomocą loginu i hasła do systemu Wirtualna Uczelnia, po wybraniu w Menu linku Ankiety i egzaminy. Badania ankietowe dotyczą semestru zimowego roku akademickiego 2014/2015. Szczegółowych informacji na temat ankietyzacji udziela właściwy dziekanat.

Studenci, doktoranci i słuchacze studiów podyplomowych są interesariuszami wewnętrznymi Uczelni i od ich aktywności i zaangażowania zależy również doskonalenie systemu jakości kształcenia. Zachęcamy zatem wszystkich uprawnionych do udziału w procesie ankietyzacji, bowiem uzyskane informacje pozwolą na poprawę jakości kształcenia i dostosowanie kształcenia do potrzeb i oczekiwań studentów, doktorantów i słuchaczy studiów podyplomowych. Jednocześnie informujemy, że logowanie do systemu Wirtualna Uczelnia celem wypełnienia ankiety jest konieczne, gdyż umożliwia dostęp studentom na indywidulanych kontach do ankiet dotyczących przedmiotów przypisanych do ich toku studiów a nie do wszystkich prowadzonych na Uczelni, natomiast dane dotyczące studentów, doktorantów i słuchaczy studiów podyplomowych - autorów wystawionych w ankietach ocen - są niedostępne podczas analizy wyników ankietyzacji.