Komercjalizacja wiedzy – prace zlecone jako forma współpracy nauki z biznesem

Dział Innowacji i Transferu Technologii serdecznie zaprasza na spotkanie w ramach zadania pn. „Academic Link - kreowanie nowych form współpracy nauki z biznesem”, projektu „Perspektywy RSI Świętokrzyskie – IV etap.”, które odbędzie się w dniu 27.11.2014 r. o godzinie 12.00 na Wydziale Matematyczno-Przyrodniczym (wstęp wolny).

Dział Innowacji i Transferu Technologii serdecznie zaprasza na spotkanie w ramach zadania pn. „Academic Link - kreowanie nowych form współpracy nauki z biznesem”, projektu „Perspektywy RSI Świętokrzyskie – IV etap.”, które odbędzie się w dniu 27.11.2014 r. (czwartek) o godzinie 12.00 na Wydziale Matematyczno-Przyrodniczym Uniwersytetu  (wstęp wolny).

Wydarzenie to jest elementem cyklu spotkań organizowanych przez Uczelnię, w celu zbudowania nowego systemu komunikacji z Biznesem. Spotkania pod hasłem Banku potrzeb podejmują temat oceny celowości, jakości i potrzeb rynku w prezentowanych obszarach branżowych tj. nauki ekonomiczne, w tym zarządzanie projektami, logistyka, marketing i wystawiennictwo, promocja, reklama, design, nauki ścisłe, zdrowie ze strony obu światów nauki i biznesu. Działania uczelni zmierzają do stworzenia systemu współpracy i komunikacji w obszarze transferu wiedzy i technologii zgodnie z oczekiwaniami przedsiębiorców, które będzie się odzwierciedlać w podpisaniu umów z przedsiębiorcami o współpracy w obszarze kształcenia, prowadzenia badań, realizacji wspólnych projektów badawczych i wdrożeniowych na rzecz gospodarki.

Program spotkania w dniu 27.11.2014 r.

Miejsce: Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach
Wydział Matematyczno-Przyrodniczy, Budynek G
ul. Świętokrzyska 15 w Kielcach, aula B4

12:00 Powitanie (kawa, herbata, poczęstunek)