Inauguracja Roku Akademickiego 2014/2015

Rektor i Senat Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach mają zaszczyt zaprosić na Inaugurację Roku Akademickiego 2014/2015. Uroczystość odbędzie się 2 października 2014 roku o godz. 12.00 w Auli Głównej budynku Rektoratu przy ul. Żeromskiego 5.

Przeto chciejmy wziąć przed się myśli godne siebie,
Myśli ważne na ziemi, myśli ważne w niebie;
Służmy poczciwej sławie, a jak kto może,
Niech ku pożytku dobra wspólnego pomoże.

Jan Kochanowski
Pieśń XIX ( Księgi wtóre)

Rektor i Senat
Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach
mają zaszczyt zaprosić na
Inaugurację Roku Akademickiego 2014/2015.
 Uroczystość odbędzie się 2 października 2014 roku
w Auli Głównej budynku Rektoratu
przy ul. Żeromskiego 5.

Program uroczystości:
  1. Otwarcie uroczystości
  2. Powitanie zaproszonych Gości
  3. Przemówienie inauguracyjne Jego Magnificencji Rektora prof. dra hab. Jacka Semaniaka
  4. Immatrykulacja
  5. Gaudeamus
  6. Wystąpienia zaproszonych Gości
  7. Wykład inauguracyjny prof. dra hab. Marka Ruszkowskiego pt. „Fundamentalizm językowy”
  8. Zakończenie uroczystości

Aby oglądać transmisje kliknij TUTAJ.
Transmisja trwa...
Jeśli po kliknięciu na link "TUTAJ" nie nastąpiło automatyczne uruchomienie progarmu Windows Media Player uruchom go ręcznie, a następnie wybierz z menu Plik » Otwórz URL i wpisz adres mms://81.26.9.194:80
Jeśli oglądąjac transmisje obraz lub dżwięk nie jest płynny spróbuj wybrać w programie Windows Media Player mniejszą prędkość połączenia aby lepiej dopasować ją do Twojego łącza. Aby ustawić mniejszą prędkość połączenia należy wybrać z menu: Narzędzia » Opcje » Wydajność, następnie w polu "Szybkość połączenia" wybrać z listy transfer stosowny do posiadanego łącza.

Ostatnia aktualizacja: Grzegorz Baran, 2014-10-02 12:09