Nowoczesne nauczanie tradycji ojczystych – Sybiracy i młodzież

IV Kongres Polskich Towarzystw Naukowych na Obczyźnie obradować będzie na temat: „Nowoczesne nauczanie tradycji ojczystych – Sybiracy i młodzież” pod Honorowym Patronatem Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Bronisława Komorowskiego. Zapraszamy do udziału

IV Kongres Polskich Towarzystw Naukowych na Obczyźnie obradować będzie na temat: „Nowoczesne nauczanie tradycji ojczystych – Sybiracy i młodzież” pod Honorowym Patronatem Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Bronisława Komorowskiego. Organizatorami kongresu są Polska Adademia Umiejętności, Uniwersytet Jagielloński, Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach, Uniwersytet Pedagogiczny w Krakowie.
Zapraszamy do udziału.

Program szczegółowy:

Strona internetowa IV Kongresu Polskich Towarzystw Naukowych na Obczyźnie - www.kptnno.krakow.pl