Zaproszenie na ADAPCIAK nad morzem

W dniach od 27 sierpnia do 4 września w Jastrzębiej Górze odbędzie się obóz adaptacyjny dla studentów pierwszego roku Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach. Zachęcamy do osobistych zgłoszeń wszystkich, chcących wziąć udział w niezapomnianej wakacyjnej przygodzie pod marką UJK.

W programie gry integracyjne i terenowe, wycieczki oraz wiele niespodzianek. Limit miejsc ograniczony. Koszt uczestnictwa w imprezie wynosi 500 zł.

Zapisy oraz szczegółowy plan ADAPCIAKA pod nr tel. 509711475, 509711478 i mailowo: urss@ujk.edu.pl