Weź udział w projekcie EkoProgres!

Zapraszamy Państwa Firmę do udziału w Projekcie EkoProgres, który współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Realizowany jest on w partnerstwie przez firmę PROGRES Agnieszka Madej oraz Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach.

Projekt skierowany jest do 96 właścicieli oraz pracowników 30 mikro, małych i średnich przedsiębiorstw z terenu województwa świętokrzyskiego. Celem działań projektowych jest podniesienie kompetencji w zakresie wdrażania działań proekologicznych w mikro, małych i średnich przedsiębiorstwach oraz podwyższenie poziomu świadomości proekologicznej w firmie.

W ramach projektu przewidziane są następujące działania:

1. Doradztwo - w oparciu o analizę przedsiębiorstwa, identyfikacja potrzeb proekologicznych w przedsiębiorstwie – 20 h/ przedsiębiorstwo;

2. Szkolenia w formie wyjazdowej (6 dni) z zakresu:

- zarządzania środowiskowego w przedsiębiorstwie,

- audytu ekologicznego,

- ekoinnowacji,

- marketingu ekologicznego;

3. Doradztwo - opracowanie planu wdrożenia działań proekologicznych w przedsiębiorstwie - 10 h/przedsiębiorstwo.

W ramach Projektu zapewniamy w 100% bezpłatne: specjalistyczne doradztwo, szkolenia wyjazdowe wraz z noclegiem i wyżywieniem oraz materiały szkoleniowe.

Dzięki udziałowi w naszym Projekcie uzyskacie Państwo kompleksową usługę doradczą pozwalającą na wdrażanie działań proekologicznych w Państwa Firmach, jak również pakiet szkoleń podnoszących kompetencje w zakresie prowadzenia działań proekologicznych.

W przypadku zainteresowania udziałem w Projekcie zapraszam do kontaktu telefonicznego pod numerem tel. 41 349 73 35, 41 349 65 25, celem umówienia spotkania w Państwa firmie.

Informacje możecie Państwo uzyskać również w Biurze Projektu przy ul. Żeromskiego 5 w Kielcach, pod nr tel. 41 349 73 35, 41 349 65 25

lub e-mailem: m.warwas@ujk.edu.pl ; e.grzesik@ujk.edu.pl

Strona projektu: www.ekoprogres.com.pl