E-PUBLIKACJE NAUKI POLSKIEJ

Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach informuje o możliwości korzystania z ogólnodostępnego zbioru publikacji naukowych e-Publikacje Nauki Polskiej, która zawiera elektroniczną wersję czasopism i książek naukowych wydawanych przez instytucje naukowe w Polsce - uczelnie, instytuty naukowe, towarzystwa, stowarzyszenia naukowe oraz muzea. Baza e-PNP może być cennym źródłem wiedzy dla pracowników naukowych i studentów, poszukujących materiałów do zaliczeń oraz literatury do prac dyplomowych.

Ostatnia aktualizacja: Grzegorz Baran, 2015-06-11 07:55