Bezpłatne studia podyplomowe i szkolenia dla nauczyciela z województwa świętokrzyskiego

Szanowni Państwo!

Uniwersytet Humanistyczno – Przyrodniczy Jana Kochanowskiego w Kielcach przygotowuje wniosek aplikacyjny na konkurs w ramach działania 9.4 PO KL dotyczący form doskonalenia zawodowego dla nauczycieli pracujących w szkołach, przedszkolach i placówkach opiekuńczo – wychowawczych na terenie województwa świętokrzyskiego.

Zwracamy się z prośbą o pilne wypełnienie anonimowego kwestionariusza ankiety w celu ułatwienia nam przygotowania oferty szkoleniowej odpowiadającej Państwa oczekiwaniom.

Na stronie poniżej znajduje się kwestionariusz ankiety. Należy go zapisać na własnym komputerze, wypełnić zaznaczając krzyżykiem wybraną odpowiedź (albo zaznaczyć ją kolorem, w przypadku elektronicznego wypełniania).

Egzemplarz wypełniony elektronicznie proszę przesłać w załączniku na adres e-mail: M.Wysocka-Kunisz@ujk.edu.pl

Mamy również prośbę o przekazanie tej ankiety koleżankom i kolegom w szkole, w wersji elektronicznej lub papierowej (z góry dziękuję za wydrukowanie). Wersje papierowe można przywieźć na konkurs z Feniksa lub wysłać pocztą na adres Instytutu Fizyki.

Z góry serdecznie dziękujemy za poświęcony czas i życzliwość.

• Pobierz kwestionariusz w wersji MS WORD Pobierz
  • Pobierz kwestionariusz w wersji pdf Pobierz