Szukaj w BIPie

Dziedzina nauki

pedagogika

Liczba etatów

Publikacja ogłoszenia do (data)

19.06.2019 r.

Opis ogłoszenia

Zakład Pedagogiki Wczesnoszkolnej i Przedszkolnej
oraz Metodologii Badań Społecznych

Do konkursu mogą przystąpić osoby, które spełniają warunki określone w Ustawie o szkolnictwie wyższym z dnia 27 lipca 2005 r. Dz.U. Nr 164 poz. 1365 z póź. zm. oraz odpowiadają następującym kryteriom kwalifikacyjnym:

• posiadanie stopnia doktora nauk humanistycznych/społecznych w zakresie pedagogiki
  • posiadanie dorobku naukowego z zakresu pedagogiki przedszkolnej i wczesnoszkolnej
  • udokumentowany aktywny udział w krajowych i międzynarodowych konferencjach z zakresu pedagogiki
  • kilkuletnie doświadczenie dydaktyczne w prowadzeniu zajęć w wyższej uczelni
  • informacje o działalności dydaktycznej, badawczej i organizacyjnej
  • pisemny plan pracy naukowej na najbliższe lata
  • dobra znajomość prawa z zakresu szkolnictwa wyższego (KRK, ECTS)
  • znajomość języka kongresowego na poziomie co najmniej B

Adres pod który należy składać dokumenty, termin rozstrzygnięcia konkursu

Sekretariat Dziekana Wydziału Nauk Społecznych

Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach

Filia w Piotrkowie Trybunalskim

ul. J. Słowackiego 114/116, p. 109

97-300 Piotrków Trybunalski

1. Podanie o zatrudnienie
  2. Kwestionariusz osobowy
  3. Odpis dyplomu
  4. Życiorys zawodowy
  5. Informacja o dorobku naukowym i dydaktycznym
  6. Wykaz publikacji, ze szczególnym uwzględnieniem publikacji od uzyskania tytułu/stopnia naukowego.

Dokumenty złożone w postępowaniu konkursowych sporządzone w języku obcym winny być przetłumaczone na język polski przez tłumacza przysięgłego. W przypadku uzyskania stopnia naukowego poza granicami Polski należy dołączyć dokument stwierdzający równoważność posiadanego stopnia i tytułu z polskim odpowiednikiem (jeżeli wydanie takiego dokumentu przewidują obowiązujące w tym zakresie przepisy prawa).

W ofercie pracy należy umieścić klauzulę o następującej treści:

,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji”.

KLAUZULA INFORMACYJNA DLA KANDYDATÓW DO PRACY

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach, ul. Żeromskiego 5, 25-369 Kielce. Administrator informuje, że:

1. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak niezbędne do udziału w postępowaniu rekrutacyjnym.
  2. Dane osobowe będą przetwarzane na podstawie przepisów prawa – Kodeksu pracy oraz na podstawie Pani/Pana zgody.
  3. Dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacji.
  4. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji procesu rekrutacji na aplikowane stanowisko,
    a w przypadku wyrażenia zgody na udział w przyszłych rekrutacjach – do czasu odwołania zgody.
  5. Odbiorcami danych mogą być podmioty upoważnione na mocy przepisów prawa oraz podmioty, z którymi administrator zawrze stosowne umowy w zakresie realizacji usług zewnętrznych wiążących się z przetwarzaniem danych osobowych.
  6. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
  7. Posiada Pani/Pan prawo do wycofania zgody w odniesieniu do tych danych, które przetwarzamy na podstawie Pani/Pana zgody; wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych w oparciu o tę podstawę, które nastąpiło przed jej wycofaniem; zgodę można wycofać pisząc na adres e-mail: wydzialns@unipt.pl
  8. Posiada Pani/Pan prawo do przenoszenia danych w odniesieniu do tych danych, które przetwarzamy na podstawie Pani/Pana zgody.
  9. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
  10. W przypadku pytań dotyczących przetwarzania danych osobowych może Pan/Pani skontaktować z Inspektorem Ochrony Danych UJK pisząc na adres e-mail: iod@ujk.edu.pl

Pliki do pobrania:

Liczba wyświetleń strony: 89