Szukaj w BIPie

Formularz dla ogłoszeniodawców w języku polskim

www.bazaogloszen.nauka.gov.pl

Nazwa wydziału

Wydział Prawa, Administracji i Zarządzania

Stanowisko

Dr habilitowany/Adiunkt

Dziedzina nauki

Dziedzina nauk społecznych

Liczba etatów

Publikacja ogłoszenia do (data)

15.10.2018 r.

Opis ogłoszenia

Do konkursu mogą przystąpić osoby, które spełniają warunki określone
w Ustawie z dnia 27 lipca 2005 roku Prawo o szkolnictwie wyższym
z późn. zm.  oraz odpowiadają następującym kryteriom kwalifikacyjnym:

Kryterium konkursu to posiadanie stopnia naukowego doktora lub doktora habilitowanego w dziedzinie nauk społecznych naukowego w zakresie nauki o polityce z uwzględnieniem:

• dorobku naukowego w zakresie nauk o polityce, ze szczególnym uwzględnieniem polityki regionalnej i lokalnej, problematyki samorządu terytorialnego, funduszy pomocowych, zarządzania w administracji publicznej itp.
  • doświadczenia praktycznego w w/w zakresie.
  • znajomości języków obcych umożliwiającej prowadzenie zajęć dydaktycznych.
  • dyspozycyjności czasowej.

Wymagane dokumenty:

1. Podanie o zatrudnienie na stanowisko adiunkta.
  2. Kwestionariusz osobowy.
  3. Odpis dyplomu o nadaniu stopnia doktora nauk społecznych w zakresie nauki
    o polityce.
  4. Życiorys zawodowy.
  5. Informacja o dorobku naukowym i dydaktycznym.
  6. Wykaz publikacji, ze szczególnym uwzględnieniem publikacji od uzyskania tytułu/stopnia naukowego.

Przystępujący do konkursu jest zobowiązany do złożenia oświadczenia, iż Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach będzie podstawowym miejscem pracy

Adres pod który należy składać dokumenty, termin rozstrzygnięcia konkursu

Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach

Wydział Prawa, Administracji i Zarządzania

25-406  Kielce, ul. Świętokrzyska 21 B

email: inp@ujk.edu.pl,

Dodatkowe informacje: tel. 041/ 349-65-45

Składanie dokumentów: 15.11.2018 r.

Rozstrzygnięcie konkursu: 16.11.2018 r.

Dokumenty złożone w postępowaniu konkursowych sporządzone w języku obcym winny być przetłumaczone na język polski przez tłumacza przysięgłego. W przypadku uzyskania stopnia naukowego poza granicami Polski należy dołączyć dokument stwierdzający równoważność posiadanego stopnia i tytułu z polskim odpowiednikiem (jeżeli wydanie takiego dokumentu przewidują obowiązujące w tym zakresie przepisy prawa).

,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji”

KLAUZULA INFORMACYJNA DLA KANDYDATÓW DO PRACY

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach, ul. Żeromskiego 5, 25-369 Kielce. Administrator informuje, że:

1. podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak niezbędne do udziału w postępowaniu rekrutacyjnym,
  2. dane osobowe będą przetwarzane na podstawie przepisów prawa – Kodeksu pracy oraz na podstawie Pani/Pana zgody,
  3. dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji procesu rekrutacji na aplikowane stanowisko,
  4. odbiorcami danych mogą być podmioty upoważnione na mocy przepisów prawa oraz podmioty, z którymi administrator zawrze stosowne umowy w zakresie realizacji usług zewnętrznych wiążących się z przetwarzaniem danych osobowych,
  5. posiada Pani/Pan prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania,
  6. posiada Pani/Pan prawo do wycofania zgody w odniesieniu do tych danych, które przetwarzamy na podstawie Pani/Pana zgody; wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych w oparciu o tę podstawę, które nastąpiło przed jej wycofaniem; zgodę można wycofać pisząc na adres e-mail inp@ujk.edu.pl na ww. adres pocztowy,
  7. posiada Pani/Pan prawo do przenoszenia danych w odniesieniu do tych danych, które przetwarzamy na podstawie Pani/Pana zgody,
  8. przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
  9. w przypadku pytań dotyczących przetwarzania danych osobowych może Pan/Pani skontaktować z Inspektorem Ochrony Danych UJK pisząc na adres e-mail: iod@ujk.edu.pl lub na ww. adres pocztowy.

Liczba wyświetleń strony: 452
Data utworzenia: 2018-10-16 10:44:29 Wójcik Marcin