Szukaj w BIPie

Filia w Piotrkowie Trybunalskim

ogłasza konkurs

na stanowisko adiunkta w Katedrze Zarządzania

Do konkursu mogą przystąpić osoby, które spełniają warunki określone w Ustawie z dnia 27 lipca 2005 roku Prawo o szkolnictwie wyższym (Dziennik Ustaw z 2005 r. Nr 164, poz. 1365 z póź. zm.).

Wymagane dokumenty:

1. Podanie o zatrudnienie
  2. Kwestionariusz osobowy
  3. Odpis dyplomu
  4. Życiorys zawodowy
  5. Informacja o dorobku naukowym i dydaktycznym
  6. Wykaz publikacji, ze szczególnym uwzględnieniem publikacji od uzyskania tytułu/stopnia naukowego.

Warunki i wymagania:

1. Stopień naukowy doktora w dyscyplinie nauk ekonomicznych lub nauk o zarządzaniu; preferowana specjalność: finanse, rynki finansowe, innowacje w przedsiębiorstwie.
  2. Udokumentowany publikacjami dorobek naukowy w obszarze finansów przedsiębiorstwa i rynków finansowych; obejmujący monografie naukowe i rozdziały w monografiach oraz artykuły w recenzowanych czasopismach.
  3. Zainteresowanie problematyką badawczą z zakresu finansów i rachunkowości.
  4. Kompetencje merytoryczne i doświadczenie w prowadzeniu zajęć dydaktycznych na uczelni (m.in.: finansów międzynarodowych, analizy ekonomicznej, zarządzania ryzykiem, zarządzania finansami przedsiębiorstw, zarządzania zasobami ludzkimi, zarządzania produkcją w przedsiębiorstwie, zarządzania jakością, marketingu, statystyki i metod ilościowych).
  5. Możliwość prowadzenia zajęć w języku obcym (priorytet).
  6. Doświadczenie w prowadzeniu prac licencjackich bądź magisterskich.
  7. Doświadczenie związane z organizacją konferencji.

Przewidujemy rozmowę kwalifikacyjną z kandydatami.

Zgłoszenia na konkurs należy przesłać na adres:

Wydział Nauk Społecznych
Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach

Filia w Piotrkowie Trybunalskim

ul. Słowackiego 114/118

97 – 300 Piotrków Tryb.

z dopiskiem „pokój nr 109”

Termin składania dokumentów upływa dnia 03.01.2019 roku

Dziekan Wydziału Nauk Społecznych
prof. dr hab. Andrzej Felchner

Rozstrzygnięcie konkursu nie jest równoznaczne z nawiązaniem stosunku pracy z Uniwersytetem Jana Kochanowskiego w Kielcach. Ostateczną decyzję podejmie J.M. Rektor po zapoznaniu się ze stanowiskiem Rady Wydziału Nauk Społecznych oraz Dziekana.

Przystępujący do konkursu jest zobowiązany do złożenia oświadczenia, iż z chwilą podjęcia pracy w UJK będzie ono podstawowym miejscem zatrudnienia.

Przystępujący do konkursu jest zobowiązany do złożenia oświadczenia „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do procesu rekrutacji”.

*KLAUZULA INFORMACYJNA DLA KANDYDATÓW DO PRACY

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach, ul. Żeromskiego 5, 25-369 Kielce. Administrator informuje, że:

1. podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak niezbędne do udziału w postępowaniu rekrutacyjnym,
  2. dane osobowe będą przetwarzane na podstawie przepisów prawa – Kodeksu pracy oraz na podstawie Pani/Pana zgody,
  3. dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacji,
  4. dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji procesu rekrutacji na aplikowane stanowisko,
    a w przypadku wyrażenia zgody na udział w przyszłych rekrutacjach – do czasu odwołania zgody,
  5. odbiorcami danych mogą być podmioty upoważnione na mocy przepisów prawa oraz podmioty, z którymi administrator zawrze stosowne umowy w zakresie realizacji usług zewnętrznych wiążących się z przetwarzaniem danych osobowych,
  6. posiada Pani/Pan prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania,
  7. posiada Pani/Pan prawo do wycofania zgody w odniesieniu do tych danych, które przetwarzamy na podstawie Pani/Pana zgody; wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych w oparciu o tę podstawę, które nastąpiło przed jej wycofaniem; zgodę można wycofać pisząc na adres e-mail: wydzialns@unipt.pl,
  8. posiada Pani/Pan prawo do przenoszenia danych w odniesieniu do tych danych, które przetwarzamy na podstawie Pani/Pana zgody,
  9. przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
  10. w przypadku pytań dotyczących przetwarzania danych osobowych może Pan/Pani skontaktować z Inspektorem Ochrony Danych UJK pisząc na adres e-mail: iod@ujk.edu.pl lub na ww. adres pocztowy.

Liczba wyświetleń strony: 493
Data utworzenia: 2018-10-08 10:25:07 Wójcik Marcin