Istotne zmiany w działaniu platformy ePUAP, zarządzanie kontem użytkownika

Rekrutacja do projektu „NOWE PERSPEKTYWY rozwoju Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach” –szkolenia kadry kierowniczej i administracyjnej

Informujemy, że w terminie: od 28.11.2018r. do 30.11.2018r. przyjmowane będą zgłoszenia  do projektu „NOWE PERSPEKTYWY rozwoju Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach. "Praktyczne warsztaty korzystania z platformy ePUAP.

Adresaci szkolenia: Pracownicy Administracji publicznej, którzy realizują zadania związane z obsługą korespondencji przekazywanej drogą elektroniczną przez ePUAP.

Szczegółowe kryteria rekrutacji znajdują się w Regulaminie projektu:

„NOWE PERSPEKTYWY rozwoju Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach”
w zakresie uczestnictwa w szkoleniach kadry kierowniczej i administracyjnej.

Cel szkolenia:  zapoznanie się z nowymi e-usługami centralnymi, nauka zakładania konta, skuteczne doręczanie dokumentu, import użytkowników i nadanie ról, korespondencja z obywatelami przez ePUAP.

Tematyka szkolenia: Istotne zmiany w działaniu platformy ePUAP, zarządzanie kontem użytkownika

Termin i miejsce szkolenia: Kraków, Hotel Vienna House Easy Cracov, 7 grudnia 2018r.

Wypełnione i podpisane formularze zgłoszeniowe należy dostarczyć do:  Sekretariatu Kanclerza

W przypadku pytań prosimy o kontakt

Dr Aleksandra Pisarska- Koordynator, pokój 3, tel 349-72-10

Pliki do pobrania:

- Formularz zgłoszeniowy

Flaga i godło Polski

Projekty ze środków budżetu państwa
lub Państwowego Funduszu Celowego