opis_projektu
budowa_budynku_g
opis_ogolny_bud
wydz_mat-prz
biblioteka_glowna
cjo
infrastruktura_teleinformatyczna
zintegrowany_system_informatyczny
cel_projektu
projekt_w_liczbach
Media o projekcie
galeria
zespol_zarzadzajacy
beneficjenci
harmonogram
lokalizacja
kontakt
Zintegrowany System Informatyczny PDF Drukuj Email

Komponent Nr 5 Wdrożenie Zintegrowanego Systemu Informatycznego klasy ERP

 • Celem zadania jest usprawnienie obsługi studentów poprzez jej ujednolicenie w skali Uczelni oraz zmianę sposobu realizacji procesów związanych z tokiem studiów i zarządzaniem uczelnią.
 • W pierwszej fazie rozbudowane zostaną moduły systemu obsługi toku studiów - rekrutacja, ewidencja, elektroniczna legitymacja studencka, rozliczanie procesu dydaktycznego, kierunki i programy, plany zajęć, akademiki, obsługa przez internet, odpłatność za studia, pomoc socjalna, oraz moduły obsługi administracji - kadry, płace, finanse-księgowość, centralny rejestr umów, środki trwałe, działalność socjalna, logistyka i planowanie strategiczne. W drugiej fazie planowane jest rozbudowanie możliwości ZSI o funkcjonalności związane z elektronicznym obiegiem dokumentów i pracą grupową w oparciu o elektroniczną legitymację studencką i pracowniczą oraz podpis cyfrowy. Dostęp do zasobów zgromadzonych w systemie zostanie zapewniony poprzez rozwiązania portalowe, osiągalne za pomocą terminali i kiosków internetowych.
 
 
szukaj
wiadomosci
 • Bieg przez Campus

 • Centrum Języków Obcych

 • Biblioteka Główna

 • Dzień Otwarty - "Uniwersytet od kuchni"

  26 października w Campusie Uniwersyteckim przy ulicy Świętokrzyskiej 15 czekamy już od wczesnych godzin porannych na uczniów szkół ponadgimnazjalnych z całego województwa.

 • Podpisanie umowy na Infrastrukturę ITC

  Dnia 02.04.2012 roku w Sali Portretowej Rektoratu Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach podpisano kolejna umowę w ramach realizacji Projektu pn. "Rozbudowa infrastruktury dydaktycznej Uniwersytetu Humanistyczno - Przyrodniczego Jana Kochanowskiego w Kielcach - II etap budowy Campusu Uczelnianego" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Rozwój Polski Wschodniej na lata 2007-2013

 • Zawieszenie wiechy na budowie Instytutu Chemii oraz Centrum Nowoczesnych Technologii

  Dnia 3 grudnia 2010 roku na placu budowy Instytutu Chemii oraz Centrum Nowoczesnych Technologii zawisła tradycyjna wiecha.