Oferta przychodni Artimed NZOZ dla pracowników Uniwersytetu

Oferta dla pracowników Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach

Przychodnia Artimed NZOZ Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Śląskiej 13 zaprasza do zapisania się do poradni lekarza rodzinnego.

Zapewniamy:

• opiekę specjalistów medycyny rodzinnej,
  • opiekę pielęgniarki środowiskowej,
  • wizyty domowe,
  • szczepienia,
  • badania laboratoryjne.

Dodatkowo proponujemy rozwiązania, dzięki którym zaoszczędzą Państwo swój czas i wykonają wiele czynności bez wychodzenia z domu:

• konsultację lekarską można umówić u nas przez telefon, mailowo oraz przez mobilną aplikację Artimed,
  • wizyty wyznaczamy na konkretne godziny, dzięki czemu nie trzeba wstawać wcześnie rano, aby zająć kolejkę,
  • do dyspozycji naszych pacjentów pozostawiamy także inne e-usługi:  uwagi dotyczące pracy przychodni Artimed można zgłaszać za pomocą e-ankiety, pytania zadawać przez usługę e-kontakt, a receptę zamówić dzięki e-recepcie.
  • nie trzeba wypisywać się z poprzedniej przychodni, aby zostać naszym pacjentem - wystarczy wypełnić deklarację wyboru lekarza pierwszego kontaktu dostępną na stronie internetowej www.artimed.pl lub w rejestracji.
  • polecamy Państwu również usługi w zakresie badań diagnostycznych oraz leczenia specjalistycznego, które dostępne są w naszej głównej siedzibie przy ul. Paderewskiego 4b w centrum Kielc.

Aby ułatwić proces zapisów do przychodni proponujemy, w uzgodnionych wcześniej terminach, na poszczególnych wydziałach UJK, pomoc naszego konsultanta, który odpowie na wszystkie Państwa pytania i uzupełni deklaracje na miejscu.

Dodatkowo przy zapisie do przychodni oferujemy dla każdego pracownika badanie USG jamy brzusznej za symboliczną 1 zł!

W razie pytań zapraszam do kontaktu:

Hanna Bilińska-Woźniak
Tel. 602-487-516
e-mail: h.bilinska@artimed.pl
e-mail: rejestracja@artimed.pl

Czynne od poniedziałku do piątku w godz. 7:00-16:30
Punkt pobrań 7:30-9:30

Oferta poradni Leczenia Uzależnień i Współuzależnień

W ramach współpracy między Uniwersytetem Jana Kochanowskiego w Kielcach a przychodnią Artimed NZOZ Sp. z o.o. chcielibyśmy zaproponować poszerzenie oferty o poradnię Leczenia Uzależnień i Współuzależnień.

Współpracę rozpoczęlibyśmy bezpłatnym spotkaniem grupowym studentów terapeutą Henrykiem Weberem (w uzgodnionym wcześniej terminie), dotyczące uzależnień – profilaktyki, niebezpieczeństw z nimi związanych, negatywnego wpływu na życie osobiste oraz możliwości szukania pomocy.

Nasz terapeuta, Henryk Weber, pomaga osobom (od 15 roku życia) uzależnionym i współuzależnionym od:

• alkoholu
  • narkotyków
  • hazardu
  • seksu
  • pracy
  • internetu

Studenci UJK:

• Pierwsza porada – bezpłatnie
  • Porada kolejna - 50,00 zł

Pracownicy UJK:

• Pierwsza porada – 100 zł